WYSYŁKA DO DOWOLNEGO MIEJSCA NA TERENIE POLSKI

Towary przechowywane w naszym magazynie centralnym na terenie Republiki Czeskiej są wysyłane w dniu otrzymania zamówienia. Oczekiwany czas dostawy jest podawany dla każdej pozycji i formy doręczenia (przewoźnika) wybranych w koszyku zakupowym.

DOSTAWA KURIERSKA GLS NA TERENIE CAŁEJ POLSKI – 19,90 zł,
OPŁATA ZNIŻKOWA 9,90 zł, DOSTAWA BEZPŁATNA

Standardowa opłata za wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS wynosi 18,90 zł za zamówienia o wartości do 300 zł. Za zamówienia o wartości od 300 zł do 500 zł obowiązuje opłata zniżkowa, która wynosi 9,90 zł. Aby uzyskać prawo do darmowej dostawy, należy zarejestrować się w naszym sklepie internetowym, złożyć zamówienie o wartości powyżej 500 zł i wybrać firmę GLS jako swojego przewoźnika. Wówczas przesyłka zostanie dostarczona do klienta bezpłatnie.

Firma przewozowa GLS dostarczy zamówioną przesyłkę w ciągu dwóch dni roboczych, licząc od momentu wysyłki. W dniu dostawy z klientem skontaktuje się kierowca firmy, aby ustalić szczegóły związane z doręczeniem. Poinformuje on klienta o przybliżonym czasie doręczenia przesyłki.


METODY PŁATNOŚCI

PŁATNOŚĆ ON-LINE KARTĄ KREDYTOWĄ

Jest to szybka i bezpieczna metoda płatności. Po wyborze tej metody nastąpi przekierowanie klienta do serwisu obsługi płatności (bramki płatniczej), gdzie klient zostanie poproszony o podanie numeru karty, daty jej ważności oraz kodu CVV/CVC (trzycyfrowy numer na pasku podpisu karty). Klient otrzyma potwierdzenie pomyślnej realizacji płatności oraz fakturę pocztą elektroniczną. Realizacja płatności jest zabezpieczona protokołem 3D-Secure, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.


PRZELEW BANKOWY

Jest to płatność przy użyciu klasycznego przelewu bankowego za pośrednictwem bankowości internetowej lub banku. Po wyborze tej metody płatności klient otrzyma wiadomość e-mail z informacjami dotyczącymi płatności. Ważne jest, aby poprawnie przepisać numer rachunku bankowego odbiorcy oraz numer identyfikacyjny płatności, w przeciwnym bowiem razie niemożliwa będzie identyfikacja płatności. Niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym (ta operacja może zająć do 3 dni) do klienta zostanie wysłane przez nas potwierdzenie pomyślnego dokonania płatności.


PAYPAL

Jeśli wybrana zostanie ta metoda płatności, nastąpi przekierowanie klienta do serwisu PayPal, gdzie klient zostanie poproszony o podanie nazwy użytkownika PayPal i hasła w celu zalogowania się do serwisu. Gdy klient nie posiada konta PayPal, zostanie on poproszony o zarejestrowanie się i postępowanie zgodnie z instrukcją w celu sfinalizowania płatności. Klient otrzyma potwierdzenie pomyślnej realizacji płatności oraz fakturę pocztą elektroniczną.