Finish 0% Tabletki do mycia naczyń w zmywarce 1120 g (70 sztuki) 70 ks

Producent: Finish

zł50,06

Dostępność: Dostępne 5+ sztuk (08.12.2023)
Properties
#1**
wolny od: kompozycji zapachowych, dodanych fosforanów, dodanych konserwantów***
**Finish jest najczęściej polecanym na świecie detergentem do zmywarek, zgodnie z globalnym udziałem rynkowym producentów zmywarek rekomendujących Finish
***Produkt może zawierać śladowe ilości fosforanów i konserwantów

Storage and use

Rodzaj przechowywania

Typ
Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Trzymaj tabletkę tylko suchymi dłońmi!
Dla najlepszych rezultatów do każdego zmywania, bez względu na rodzaj zabrudzenia, dla wszystkich twardości wody, umieść jedną tabletkę w suchym dozowniku. Nie zdejmuj folii z tabletki. Jeśli tabletka nie mieści się w dozowniku, skontaktuj się z producentem zmywarek lub sprawdź instrukcję. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkich cyklach, umieść tabletkę Finish 0% na dnie zmywarki koło filtra. Zawsze zamykaj torbę po użyciu. Chroń produkt przed wysokimi temperaturami i wilgocią.
Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim i średnim stopniu twardości do 21°dh/26°e. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów: 50/55°C lub Auto. Produkt bezpieczny dla szamb. Opakowanie nadaje się do recyklingu tylko po całkowitym opróżnieniu! Produkt nie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz nie odnawia uszkodzonych naczyń.

Przechowywanie

Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Detailed Data

Regulacje CLP

wykrzyknik - Uwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Finish Powerball All in 1 Max 0%. Tabletki do mycia naczyń w zmywarce. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilku minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Języki na opakowaniu

  • czeski
  • estoński
  • węgierski
  • litewski
  • inne
  • polski
  • rumuński
  • słowacki
  • słoweński

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna - Tabletki do mycia naczyń w zmywarce

0 Opinii

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć