CINK ALL IN 1 CYTRYNA TABLETKI DO ZMYWARKI MEGAPACK 70 SZT.

Producent: CINK

zł23,97

Dostępność: Dostępne 5+ sztuk (27.02.2024)

Super skuteczne tabletki z innowacyjną Formułą Nano zapewniają doskonały efekt przy każdym myciu usuwając najbardziej oporny brud, i to nawet bez uprzedniego płukania i przy niskiej temperaturze, tak że możesz zapomnieć o przyschniętych resztkach, a dzięki zapachowi cytryny także o nieprzyjemnym zapachu ze zmywarki.

Tabletki Cink są produktem najwyższej jakości nowej generacji, nie zawierają fosfatów i mają opakowanie nadające sie do recyklingu.

Cink All in 1 tabletki mają optymalny skład, który zawiera substancje nabłyszczające, czyszczące i zmiękczające w jednym, dlatego nie trzeba dodawać soli ani nabłyszczacza, działają z taką siłą, że poradzą sobie nawet z bardzo tłustymi i brudnymi naczyniami.

MEGAPACK = większe korzystniejsze opakowanie, dzięki któremu zaoszczędzisz!

Funkcje: Usuwanie nieczystości i tłuszczu, funkcja soli, ochrona szkła przed zmatowieniem, gwarancja rozpuszczenia, usunięcia plam pigmentowych od herbaty, kawy i owoców, skuteczność przy niskich temperaturach, funkcja nabłyszczacza, aktywny tlen i funkcja bielenia, ochrona zmywarki przed kamieniem wodnym.

Sposób użycia: Włóż tabletkę do dozownika zmywarki.

Uwaga: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

OSTRZEŻENIE: Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać opakowanie lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Po użyciu dokładnie umyć ręce. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut . Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić sie pod opiekę lekarza. Zawiera amylazę, proteazę, lipazę. Może wywołać reakcję alergiczną.

Skład: 5-15 % wybielaczy na bazie tlenu, < 5% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, < 5% EDTA i jej sole, <5% polikarboksylany, enzymy, substancje zapachowe. Zawiera 8% kwasu cytrynowego.

Hasło ostrzegawcze: Ostrzeżenie

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
H319 Działa drażniąco na oczy.


Zwroty wskazujące środki ostrożności:
P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać opakowanie lub etykietę.
P102 Chronić przed dziećmi
P264 Po użyciu dokładnie umyć ręce.
P 305 + P351 + P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIE DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie.
P337 + P313 W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić sie pod opiekę lekarza.

 

Zwroty uzupełniające:
EUH 208 Zawiera amylazę, proteazę, lipazę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

 


Inne zagrożenia:
Produkt nie spełnia kryteriów do zakwalifikowania jako substancji PBT lub vPvB.

0 Opinii

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć